Pampers Sensitive, șervețele umede, piele delicată pentru bebeluși și copii, 12 x 52 bucăți
Pampers Sensitive, șervețele umede, piele delicată pentru bebeluși și copii, 12 x 52 bucăți
Codul produsului: 310848
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
erveelele umede Pampers Sensitive sunt alegerea perfect pentru a menine pielea sensibil a bebeluului curat i proaspt. Cu o formul delicat i hipoalergenic, aceste erveele sunt ideale pentru utilizare zilnic în timpul schimbrii scutecelor sau în orice moment în care pielea micuului tu are nevoie de o atingere delicat. Fiecare pachet conine 52 de buci de erveele umede, uor de utilizat i perfecte pentru a fi transportate în geant sau în bagajul de cltorie. Cu Pampers Sensitive, vei avea încredere c pielea sensibil a bebeluului tu este întotdeauna protejat i îngrijit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
erveelele umede Pampers Sensitive sunt alegerea perfect pentru a menine pielea sensibil a bebeluului curat i proaspt. Cu o formul delicat i hipoalergenic, aceste erveele sunt ideale pentru utilizare zilnic în timpul schimbrii scutecelor sau în orice moment în care pielea micuului tu are nevoie de o atingere delicat. Fiecare pachet conine 52 de buci de erveele umede, uor de utilizat i perfecte pentru a fi transportate în geant sau în bagajul de cltorie. Cu Pampers Sensitive, vei avea încredere c pielea sensibil a bebeluului tu este întotdeauna protejat i îngrijit.
Сaracteristicile
Codul produsului
310848
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.