![Cumpără Catina deshidratata, 100 g, Carmita Classic Catina deshidratata, 100 g, Carmita Classic](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/31130-catina-deshidratata-100-g-carmita-classic-1.jpg?w=900&h=900)
Descrierea
Catina deshidratata, 100 g, Carmita Classic
Ingrediente:
Pulbere din fructe de catina uscate natural prin curenti de aer cald (maxim 40 grade C).
Pulberea este obtinuta prin macinarea lenta pe o moara traditionala cu pietre a fructelor uscate de catina. Prin macinarea lenta, valoarea nutritionala este superioara fata de macinarea industriala.
Mod de utilizare:
Se foloseste in cure sau preparate culinare precum salate, sosuri, in amestec cu miere, iaurt sau pentru preparare ceai.
Ideal pentru sportivi, vegetarieni, vegani, dieta paleolitica.
Prezentare:
100 g
Сaracteristicile
Codul produsului | 31130 |
Categoria | Fructe uscate, Semințe și Fructe Uscate |
Linia de produse | Catina |
Brand | Carmita Classic |
Volum | 100 g |
Suplimente populare
Toate produseleComentarii
Buna ziua! Chiar am fost impresionata placut de rapiditatea cu care ati reusit sa adunati din mai multe locuri/ farmacii produsele de care aveam mare nevoie, produse pe care n-am mai reusit sa le gasesc in multe farmacii sau plafare unde le-am cautat personal. E prima data cand apelez la serviciile dvs, dar fiti convinsi ca sigur voi mai apela si voi spune si prieteniilor mei de impresia buna pe care mi-ati lasat-o! Se stiu beneficiile cătinei, la cum se poate folosi, eu o adaug in fiecare dimineata in amestecul de cereale cu seminte. Va multumesc!
Bestsellere
Recomand! Găsești usor ce ai nevoie, am apreciat diversitatea mare de produse si profesionalismul. Mulțumesc!
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere