Preioasa soluie micelar Ziaja Ulga, în format de 200 ml, este aliatul perfect pentru curarea eficient i delicat a tenului tu. Formula sa avansat, imbogit cu complexul unic de glicerine i alantoin, înltur impuritile i machiajul fr a usca sau irita pielea. Potrivit pentru toate tipurile de ten, inclusiv cele sensibile, aceast soluie micelar revigoreaz i tonific pielea, lsând-o proaspt i catifelat dup fiecare utilizare. Alege produsul care îi asigur o rutin de beauty complet i îmbuntete aspectul tenului tu în fiecare zi!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Preioasa soluie micelar Ziaja Ulga, în format de 200 ml, este aliatul perfect pentru curarea eficient i delicat a tenului tu. Formula sa avansat, imbogit cu complexul unic de glicerine i alantoin, înltur impuritile i machiajul fr a usca sau irita pielea. Potrivit pentru toate tipurile de ten, inclusiv cele sensibile, aceast soluie micelar revigoreaz i tonific pielea, lsând-o proaspt i catifelat dup fiecare utilizare. Alege produsul care îi asigur o rutin de beauty complet i îmbuntete aspectul tenului tu în fiecare zi!