Loiunea corporal Ziaja cu proteine de mtase în format de 400ml este soluia perfect pentru a îngriji i hidrata pielea ta în profunzime. Formula sa revigorant, bogat în nutrieni, este absorbit rapid, oferindu-i o senzaie delicat i catifelat dup fiecare aplicare. Proteinele de mtase îngrijesc pielea, conferindu-i o hidratare intens i un aspect sntos i strlucitor. Cu aroma sa rcoritoare i revigorant, loiunea corporal Ziaja devine alegerea ideal pentru rutina ta zilnic de îngrijire a pielii.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Loiunea corporal Ziaja cu proteine de mtase în format de 400ml este soluia perfect pentru a îngriji i hidrata pielea ta în profunzime. Formula sa revigorant, bogat în nutrieni, este absorbit rapid, oferindu-i o senzaie delicat i catifelat dup fiecare aplicare. Proteinele de mtase îngrijesc pielea, conferindu-i o hidratare intens i un aspect sntos i strlucitor. Cu aroma sa rcoritoare i revigorant, loiunea corporal Ziaja devine alegerea ideal pentru rutina ta zilnic de îngrijire a pielii.
Сaracteristicile
Codul produsului
309234
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.