Ziaja Mintperfekt Activ, Apă de gură remineralizantă pentru dinți, 500 ml
Ziaja Mintperfekt Activ, Apă de gură remineralizantă pentru dinți, 500 ml
Codul produsului: 309146
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Cu Elixerul de gur remineralizant Ziaja Mintperfekt Activ, vei experimenta o proaspt respiraie minunat. Formulat cu ingrediente de calitate superioar i arome proaspete de ment, acest elixir de gur de 500ml îi va oferi o igien oral eficient i un sentiment de prospeime pe tot parcursul zilei. Beneficiaz de proprietile sale remineralizante i menine-i sntatea dental sub control cu acest produs inovator de îngrijire oral de la Ziaja.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Cu Elixerul de gur remineralizant Ziaja Mintperfekt Activ, vei experimenta o proaspt respiraie minunat. Formulat cu ingrediente de calitate superioar i arome proaspete de ment, acest elixir de gur de 500ml îi va oferi o igien oral eficient i un sentiment de prospeime pe tot parcursul zilei. Beneficiaz de proprietile sale remineralizante i menine-i sntatea dental sub control cu acest produs inovator de îngrijire oral de la Ziaja.
Сaracteristicile
Codul produsului
309146
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.