Ziaja, Cremă protectoare pentru mâini cu extract de bumbac, 100 ml
Ziaja, Cremă protectoare pentru mâini cu extract de bumbac, 100 ml
Codul produsului: 307854
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Formula hranitoare i hidratant a cremei de mâini Ziaja cu extract de bumbac ofer o îngrijire intensiv pentru pielea uscat i obosit a mâinilor. Extractul de bumbac este recunoscut pentru proprietile sale emoliente, ajutând la meninerea pielii catifelate i netede. Cu o textur uor absorbit, crema se potrivete perfect pentru utilizare zilnic, asigurând hidratare profund i protecie împotriva factorilor de mediu agresivi. Ambalajul de 100 ml este ideal pentru a fi transportat cu tine pentru o hidratare rapid în orice moment al zilei. Bucur-te de mâini catifelate i hidratate cu crema de mâini Ziaja cu extract de bumbac.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Formula hranitoare i hidratant a cremei de mâini Ziaja cu extract de bumbac ofer o îngrijire intensiv pentru pielea uscat i obosit a mâinilor. Extractul de bumbac este recunoscut pentru proprietile sale emoliente, ajutând la meninerea pielii catifelate i netede. Cu o textur uor absorbit, crema se potrivete perfect pentru utilizare zilnic, asigurând hidratare profund i protecie împotriva factorilor de mediu agresivi. Ambalajul de 100 ml este ideal pentru a fi transportat cu tine pentru o hidratare rapid în orice moment al zilei. Bucur-te de mâini catifelate i hidratate cu crema de mâini Ziaja cu extract de bumbac.