Serul pentru Vârfuri cu Ulei de Camelie Yope Boost My Hair reprezint soluia perfect pentru îngrijirea prului tu. Cu o formul special ce conine ulei de camelie, acest ser este creat pentru a revitaliza i hidrata vârfurile despicate sau deteriorate. Cu o textur lejer i non-gras, produsul se absoarbe rapid în firele de pr, oferindu-le strlucire i elasticitate. În plus, aroma plcut va transforma rutina ta de îngrijire într-o experien plcut i relaxant. Completeaz-i rutina de îngrijire a prului cu Serul pentru Vârfuri Yope Boost My Hair i bucur-te de rezultate vizibile i de pr sntos i strlucitor.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Serul pentru Vârfuri cu Ulei de Camelie Yope Boost My Hair reprezint soluia perfect pentru îngrijirea prului tu. Cu o formul special ce conine ulei de camelie, acest ser este creat pentru a revitaliza i hidrata vârfurile despicate sau deteriorate. Cu o textur lejer i non-gras, produsul se absoarbe rapid în firele de pr, oferindu-le strlucire i elasticitate. În plus, aroma plcut va transforma rutina ta de îngrijire într-o experien plcut i relaxant. Completeaz-i rutina de îngrijire a prului cu Serul pentru Vârfuri Yope Boost My Hair i bucur-te de rezultate vizibile i de pr sntos i strlucitor.