White Pearl System 10 Days, kit profesional de albire a dinților cu suprapunere, tratament de 10 zile
White Pearl System 10 Days, kit profesional de albire a dinților cu suprapunere, tratament de 10 zile
Codul produsului: 308014
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Perla Alba, Sistem de Albire pe 10 Zile, Formula in 3 Faze este soluia ideal pentru a obine un zâmbet strlucitor i sntos în confortul casei tale. Cu o formul avansat în 3 faze, acest produs ofer rezultate vizibile în doar 10 zile. Fiecare pas este special conceput pentru a îndeprta petele i decolorrile dentare, lsând dini mai albi i mai strlucitori. Experimenteaz eficiena i calitatea excepional a acestui sistem de albire, pentru a te bucura de un zâmbet irezistibil!
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Perla Alba, Sistem de Albire pe 10 Zile, Formula in 3 Faze este soluia ideal pentru a obine un zâmbet strlucitor i sntos în confortul casei tale. Cu o formul avansat în 3 faze, acest produs ofer rezultate vizibile în doar 10 zile. Fiecare pas este special conceput pentru a îndeprta petele i decolorrile dentare, lsând dini mai albi i mai strlucitori. Experimenteaz eficiena i calitatea excepional a acestui sistem de albire, pentru a te bucura de un zâmbet irezistibil!