Vis Plantis Helix Vital Care, loțiune regenerantă cu filtrat de mucus de melc, 400 ml
Vis Plantis Helix Vital Care, loțiune regenerantă cu filtrat de mucus de melc, 400 ml
Codul produsului: 309905
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Acest balsam regenerator cu filtru de mucus de melc pentru corp de 400 ml este o alegere ideal pentru îngrijirea pielii tale. Cu ingrediente bogate i hrnitoare, acest produs promite s ofere hidratare intens i s revitalizeze pielea. Fie c doreti s tratezi pielea uscat sau s obii o textur mai catifelat, acest balsam regenerator este un partener de încredere în rutina ta de îngrijire personal. Aplic-l cu încredere i bucur-te de beneficiile sale revigorante pentru piele.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Acest balsam regenerator cu filtru de mucus de melc pentru corp de 400 ml este o alegere ideal pentru îngrijirea pielii tale. Cu ingrediente bogate i hrnitoare, acest produs promite s ofere hidratare intens i s revitalizeze pielea. Fie c doreti s tratezi pielea uscat sau s obii o textur mai catifelat, acest balsam regenerator este un partener de încredere în rutina ta de îngrijire personal. Aplic-l cu încredere i bucur-te de beneficiile sale revigorante pentru piele.
Сaracteristicile
Codul produsului
309905
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.