Sylveco Winter body kit, gel de duș, 150 ml + loțiune de corp, 150 ml + pudră de baie, 150 g
Sylveco Winter body kit, gel de duș, 150 ml + loțiune de corp, 150 ml + pudră de baie, 150 g
Codul produsului: 313116
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Ideal pentru a te rsfa în sezonul rece, Setul de îngrijire de iarn cu extract organic de ceai verde va transforma rutina ta de îngrijire într-o experien luxoas. Fiecare produs din acest set este formulat cu extract organic de ceai verde, cunoscut pentru proprietile sale antioxidante i revigorante. Gelul de du cur delicat pielea, balsamul hrnete i hidrateaz în profunzime, iar pudra de baie îi ofer un moment relaxant i revigorant. Cu acest set, pielea ta va rmâne catifelat i hidratat pe tot parcursul sezonului rece, pregtit s fac fa vremii reci cu strlucire i prospeime.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Ideal pentru a te rsfa în sezonul rece, Setul de îngrijire de iarn cu extract organic de ceai verde va transforma rutina ta de îngrijire într-o experien luxoas. Fiecare produs din acest set este formulat cu extract organic de ceai verde, cunoscut pentru proprietile sale antioxidante i revigorante. Gelul de du cur delicat pielea, balsamul hrnete i hidrateaz în profunzime, iar pudra de baie îi ofer un moment relaxant i revigorant. Cu acest set, pielea ta va rmâne catifelat i hidratat pe tot parcursul sezonului rece, pregtit s fac fa vremii reci cu strlucire i prospeime.
Сaracteristicile
Codul produsului
313116
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.