Suc din pulpă de afine eco și căpșuni eco proaspăt presate.
Ingrediente: Afine eco și căpșuni eco.
Precautii: Formarea de sedimente este o caracteristică naturală a sucului. Nu este recomandat persoanelor alergice la oricare din ingredientele produsului. Produs pasteurizat. A se depozita la temperaturi sub 25ºC, ferit de umiditate și lumină. A se păstra la frigider după deschidere și a se consuma în maximum 72 de ore. A se agita înainte de consum. A se consuma de preferință înainte de: vezi pe ambalaj.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Suc din pulpă de afine eco și căpșuni eco proaspăt presate.
Ingrediente: Afine eco și căpșuni eco.
Precautii: Formarea de sedimente este o caracteristică naturală a sucului. Nu este recomandat persoanelor alergice la oricare din ingredientele produsului. Produs pasteurizat. A se depozita la temperaturi sub 25ºC, ferit de umiditate și lumină. A se păstra la frigider după deschidere și a se consuma în maximum 72 de ore. A se agita înainte de consum. A se consuma de preferință înainte de: vezi pe ambalaj.