Suc din pulpă de afine eco și aronia eco proaspăt presate.
Ingrediente: Afine eco și aronia eco.
Precautii: Formarea de sedimente este o caracteristică naturală a sucului. Nu este recomandat persoanelor alergice la oricare din ingredientele produsului. Produs pasteurizat. A se depozita la temperaturi sub 25ºC, ferit de umiditate și lumină. A se păstra la frigider după deschidere și a se consuma în maximum 72 de ore. A se agita înainte de consum. A se consuma de preferință înainte de: vezi pe ambalaj.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Suc din pulpă de afine eco și aronia eco proaspăt presate.
Ingrediente: Afine eco și aronia eco.
Precautii: Formarea de sedimente este o caracteristică naturală a sucului. Nu este recomandat persoanelor alergice la oricare din ingredientele produsului. Produs pasteurizat. A se depozita la temperaturi sub 25ºC, ferit de umiditate și lumină. A se păstra la frigider după deschidere și a se consuma în maximum 72 de ore. A se agita înainte de consum. A se consuma de preferință înainte de: vezi pe ambalaj.