Proprietati: - suc din pulpă de afine eco proaspăt presate; - conține zaharuri prezente în mod natural în fructe.
Ingrediente: 100% afine eco.
Precautii: Formarea de sedimente este o caracteristică naturală a sucului. Nu este recomandat persoanelor alergice la oricare din ingredientele produsului. Produs pasteurizat. A se depozita la temperaturi sub 25ºC, ferit de umiditate și lumină. A se păstra la frigider după deschidere și a se consuma în maximum 72 de ore. A se agita înainte de consum. A se consuma de preferință înainte de: vezi pe ambalaj.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Proprietati: - suc din pulpă de afine eco proaspăt presate; - conține zaharuri prezente în mod natural în fructe.
Ingrediente: 100% afine eco.
Precautii: Formarea de sedimente este o caracteristică naturală a sucului. Nu este recomandat persoanelor alergice la oricare din ingredientele produsului. Produs pasteurizat. A se depozita la temperaturi sub 25ºC, ferit de umiditate și lumină. A se păstra la frigider după deschidere și a se consuma în maximum 72 de ore. A se agita înainte de consum. A se consuma de preferință înainte de: vezi pe ambalaj.