Se recomandă de la naștere (0+ luni). Jucărie pluș ȘORICEL, se poate agăța cu ușurință la orice obiect. Cutie muzicală din pluș ce ajută copilul să se calmeze. După ce se trage de inel jucăria va începe să cânte. Aceste activități antrenează bebelușul, îi stimulează curiozitatea, funcțiile motorii și coordonarea mână-ochi. De asemenea, jucăria va căpăta atenția bebelușului datorită culorilor sale vii dar și datorită muzicuței. Stimulează simțurile bebelușului în timpul jocului, încă din primele luni. Culoare: multicolor. Dimensiuni: 25 (L) x 16 (l) x 30 (h) cm.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Se recomandă de la naștere (0+ luni). Jucărie pluș ȘORICEL, se poate agăța cu ușurință la orice obiect. Cutie muzicală din pluș ce ajută copilul să se calmeze. După ce se trage de inel jucăria va începe să cânte. Aceste activități antrenează bebelușul, îi stimulează curiozitatea, funcțiile motorii și coordonarea mână-ochi. De asemenea, jucăria va căpăta atenția bebelușului datorită culorilor sale vii dar și datorită muzicuței. Stimulează simțurile bebelușului în timpul jocului, încă din primele luni. Culoare: multicolor. Dimensiuni: 25 (L) x 16 (l) x 30 (h) cm.