Uleiul de migdale este foarte apreciat încă din antichitate, fiind un ingredient de înaltă calitate utilizat în procesul de îngrijire al pielii. Conține acizi grași nesaturați, unul dintre ei fiind acidul linoleic, al cărui efect de hidratare este în mod special foarte indicat pentru pielea uscată și a copiilor. Acest săpun este fabricat în Germania de către cel mai mare producător de săpunuri solide din Europa de Vest – Kappus. Face parte din gama de săpunuri Roots, ce are la bază rețete tradiționale, îmbunătățite și redefinite de-a lungul celor 165 de activitate a firmei Kappus. Ingredientele naturale utilizate la crearea acestei game sunt deosebit de prieteneoase pentru pielea noastră și foarte sigure din punct de vedere ecologic.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Uleiul de migdale este foarte apreciat încă din antichitate, fiind un ingredient de înaltă calitate utilizat în procesul de îngrijire al pielii. Conține acizi grași nesaturați, unul dintre ei fiind acidul linoleic, al cărui efect de hidratare este în mod special foarte indicat pentru pielea uscată și a copiilor. Acest săpun este fabricat în Germania de către cel mai mare producător de săpunuri solide din Europa de Vest – Kappus. Face parte din gama de săpunuri Roots, ce are la bază rețete tradiționale, îmbunătățite și redefinite de-a lungul celor 165 de activitate a firmei Kappus. Ingredientele naturale utilizate la crearea acestei game sunt deosebit de prieteneoase pentru pielea noastră și foarte sigure din punct de vedere ecologic.