Sampon delicat obtinut din substante usoare ce ridica cu usurinta burdaria si uleiurile de pe scalp, prelungind in acelasi timp durata de viata a culorii parului. Culoarea parului ramane vibranta si isi pastreaza tonul pentru o perioada indelungata. Formula scazuta a pH-ului pastreaza cuticulele inchise si pigmentii de culoare in interiorul firului de par. Netezeste fiecare fir de par pentru a mentine o textura plina de viata si stralucire. Realizat cu 7 ingrediente active, inclusiv ulei de argan, lipide EFA hidratante si aminoacizi din orez ce infuzeaza si hidrateaza parul la fiecare samponre. Continut 70% organic. Mod de utilizare: Se aplica pe parul ud si se lasa sa actioneze 1 minut, apoi se clateste. Pentru un rezultat optim, repetati operatiunea.. Prezentare: 1 L
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Sampon delicat obtinut din substante usoare ce ridica cu usurinta burdaria si uleiurile de pe scalp, prelungind in acelasi timp durata de viata a culorii parului. Culoarea parului ramane vibranta si isi pastreaza tonul pentru o perioada indelungata. Formula scazuta a pH-ului pastreaza cuticulele inchise si pigmentii de culoare in interiorul firului de par. Netezeste fiecare fir de par pentru a mentine o textura plina de viata si stralucire. Realizat cu 7 ingrediente active, inclusiv ulei de argan, lipide EFA hidratante si aminoacizi din orez ce infuzeaza si hidrateaza parul la fiecare samponre. Continut 70% organic. Mod de utilizare: Se aplica pe parul ud si se lasa sa actioneze 1 minut, apoi se clateste. Pentru un rezultat optim, repetati operatiunea.. Prezentare: 1 L
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.