Primele clipe petrecute cu bebelușul dvs. trec repede. Păstrați o amintire de neuitat a piciorușelor și mânuțelor acestuia cu ajutorul acestei rame foto cu amprenta Baby Art. Ușor de realizat, fară coacere, fară alte materiale, toate materialele necesare sunt incluse în acest kit. Mai multe încercări pentru realizarea amprentei înainte de uscare.
Foarte rapid: 2 min pentru crearea printului perfect (timpul de uscare nu este inclus). Rezervat adulților (nu este o jucărie). Instrucțiuni de utilizare pe ambalaj-verso. Fotografiile sunt doar ilustrative. 100% sigur pentru bebelușul dvs., testat dermatologic.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Primele clipe petrecute cu bebelușul dvs. trec repede. Păstrați o amintire de neuitat a piciorușelor și mânuțelor acestuia cu ajutorul acestei rame foto cu amprenta Baby Art. Ușor de realizat, fară coacere, fară alte materiale, toate materialele necesare sunt incluse în acest kit. Mai multe încercări pentru realizarea amprentei înainte de uscare.
Foarte rapid: 2 min pentru crearea printului perfect (timpul de uscare nu este inclus). Rezervat adulților (nu este o jucărie). Instrucțiuni de utilizare pe ambalaj-verso. Fotografiile sunt doar ilustrative. 100% sigur pentru bebelușul dvs., testat dermatologic.