Descriere: Anteprescolarii și preșcolarii mici, curioși, vor fi încântați să ridice piesele de lemn late și să descopere surprizele din spatele acestora. Un puzzle cu multiple funcții educative. În prima fază, copilul va îndepărta piesele și va descoperi mulțimile din spatele acestora, apoi va face sortarea pieselor și plasarea acestora la locul potrivit cu scopul de a forma imaginea completă.
Un joc ce ajută la dezvoltarea dexterității, coordonării și abilitaților de numărare primare.
Dimensiune:30 x 30 x 1.2 cm. Vârsta recomandată: 1 - 6 ani.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Descriere: Anteprescolarii și preșcolarii mici, curioși, vor fi încântați să ridice piesele de lemn late și să descopere surprizele din spatele acestora. Un puzzle cu multiple funcții educative. În prima fază, copilul va îndepărta piesele și va descoperi mulțimile din spatele acestora, apoi va face sortarea pieselor și plasarea acestora la locul potrivit cu scopul de a forma imaginea completă.
Un joc ce ajută la dezvoltarea dexterității, coordonării și abilitaților de numărare primare.
Dimensiune:30 x 30 x 1.2 cm. Vârsta recomandată: 1 - 6 ani.