Purificare a aerului prin intermediul unui sistem de filtrare cu trei straturi (filtru HEPA (Putere de filtrare: 85 %) + 2 filtre cu cărbune activ + prefiltru)
Umidificare a aerului prin evaporarea la rece: autoreglare, max. 220 ml/h
Cu afișaj actual al umidității aerului din încăpere
Reglarea umidității dorite a aerului (40-80%)
Purificarea aerului printr-un sistem de filtrare în trei straturi: praful, părul de animale, mirosurile, polenul, diversele bacterii și viruși, precum și gazele periculoase sunt filtrate din aer.
Putere de umezire cu autoreglare max. 220 ml/h
3 trepte
Adecvat pentru încăperi de până la 35 m2
Rezervor de apă detașabil: 4,6 l
Pachet de discuri adecvat pentru spălare la mașina de spălat
Funcție timer
Display iluminat și rezervor de apă
Afișaj de schimb filtru
Funcție de oprire automată de siguranță
Aprox. 55 watt
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Purificare a aerului prin intermediul unui sistem de filtrare cu trei straturi (filtru HEPA (Putere de filtrare: 85 %) + 2 filtre cu cărbune activ + prefiltru)
Umidificare a aerului prin evaporarea la rece: autoreglare, max. 220 ml/h
Cu afișaj actual al umidității aerului din încăpere
Reglarea umidității dorite a aerului (40-80%)
Purificarea aerului printr-un sistem de filtrare în trei straturi: praful, părul de animale, mirosurile, polenul, diversele bacterii și viruși, precum și gazele periculoase sunt filtrate din aer.
Putere de umezire cu autoreglare max. 220 ml/h
3 trepte
Adecvat pentru încăperi de până la 35 m2
Rezervor de apă detașabil: 4,6 l
Pachet de discuri adecvat pentru spălare la mașina de spălat
Funcție timer
Display iluminat și rezervor de apă
Afișaj de schimb filtru
Funcție de oprire automată de siguranță
Aprox. 55 watt
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.