După părerea noastră, pentru acest tip de jucării ar trebui creată sintagma"superjucării" Acestea sunt jucăriile cu care întâi se joacă părinții, pentru că și lor le e greu să se abțină, când le văd! Culori minunate, finisaje perfecte, ambalare elegantă - alte calități care vă vor atrage!
Caracteristici: Pianul va distra copii peste 2 ani și va încuraja jocul interactiv datorită opțiunilor muzicale pentru canto, joc și înregistrare. Pianul redă 5 instrumente și 5 sunete de fundal. Poți asculta 20 de cântece cunoscute sau 7 cântece pentru pisicuțe. Buton pentru înregistrare; un led roșu se va aprinde. Puteți înregistra până la 50 de note muzicale. Include microfon cu fir. Include cărticică cu versurile cântecelor. Poți controla volumul, basul și viteza ritmului. Se stinge singur pentru conservarea bateriilor. Include 4 baterii AA.
Vârsta recomandată: 2-6 ani Greutate volumetrică: 1,00 kg
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
După părerea noastră, pentru acest tip de jucării ar trebui creată sintagma"superjucării" Acestea sunt jucăriile cu care întâi se joacă părinții, pentru că și lor le e greu să se abțină, când le văd! Culori minunate, finisaje perfecte, ambalare elegantă - alte calități care vă vor atrage!
Caracteristici: Pianul va distra copii peste 2 ani și va încuraja jocul interactiv datorită opțiunilor muzicale pentru canto, joc și înregistrare. Pianul redă 5 instrumente și 5 sunete de fundal. Poți asculta 20 de cântece cunoscute sau 7 cântece pentru pisicuțe. Buton pentru înregistrare; un led roșu se va aprinde. Puteți înregistra până la 50 de note muzicale. Include microfon cu fir. Include cărticică cu versurile cântecelor. Poți controla volumul, basul și viteza ritmului. Se stinge singur pentru conservarea bateriilor. Include 4 baterii AA.
Vârsta recomandată: 2-6 ani Greutate volumetrică: 1,00 kg