Pharmaceris T Sebostatic Day, Cremă de față normalizatoare antiacneică, SPF 20, 50 ml
Pharmaceris T Sebostatic Day, Cremă de față normalizatoare antiacneică, SPF 20, 50 ml
Codul produsului: 307613
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Kremul pentru fa Pharmaceris T Sebostatic este un tratament antiacneic de înalt calitate, ce îi ofer o îngrijire eficient i delicat a tenului. Formulat pentru a matifia i normaliza pielea, acest produs este soluia ideal pentru persoanele cu ten predispus la acnee i luciu excesiv. Cu factorul de protecie solar SPF 20, acest krem este ideal pentru a-i proteja tenul împotriva razelor solare nocive, meninându-l în acelai timp hidratat i matifiat pe tot parcursul zilei. Fie c îl foloseti dimineaa sau seara, acest produs este perfect pentru a-i menine tenul curat, proaspt i sntos. Cu o formul special dezvoltat de experii în dermatologie, kremul Pharmaceris T Sebostatic este potrivit pentru toate tipurile de ten, inclusiv tenul sensibil. Bucur-te de rezultate vizibile i de o piele mai frumoas cu ajutorul acestui produs excelent de la Pharmaceris.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Kremul pentru fa Pharmaceris T Sebostatic este un tratament antiacneic de înalt calitate, ce îi ofer o îngrijire eficient i delicat a tenului. Formulat pentru a matifia i normaliza pielea, acest produs este soluia ideal pentru persoanele cu ten predispus la acnee i luciu excesiv. Cu factorul de protecie solar SPF 20, acest krem este ideal pentru a-i proteja tenul împotriva razelor solare nocive, meninându-l în acelai timp hidratat i matifiat pe tot parcursul zilei. Fie c îl foloseti dimineaa sau seara, acest produs este perfect pentru a-i menine tenul curat, proaspt i sntos. Cu o formul special dezvoltat de experii în dermatologie, kremul Pharmaceris T Sebostatic este potrivit pentru toate tipurile de ten, inclusiv tenul sensibil. Bucur-te de rezultate vizibile i de o piele mai frumoas cu ajutorul acestui produs excelent de la Pharmaceris.