Periuta de dinti roz cu peri albi Profi Soft Medium, Swissdent
Periuțele de dinți Swissdent au o perie mică ce ajunge chiar și în cele mai dificile locuri. Peria concavă în formă de lingură se potrivește perfect pe conturul convex al dintelui și oferă gingiilor o senzație de delicatețe. Această formă specială a periuței este unică și brevetată la nivel mondial. Periuțele de dinți au fost premiate de Reddot Design Award, pentru cel mai bun design.
Acțiune: Efectul de albire este îmbunătățit datorită periei speciale. Peria concavă se potrivește perfect la contururile convexe ale danturii.
Modalitate de utilizare: Periuța de dinți trebuie plasată la un unghi de 45 de grade față de dinți, în zona unde dinții întâlnesc gingiile. Se apasă cu fermitate și se imprimă mișcări circulare. Nu trebuie frecat prea tare. Periajul prea viguros poate face ca gingiile să se retragă sau poate zgâria smalțul.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Periuta de dinti roz cu peri albi Profi Soft Medium, Swissdent
Periuțele de dinți Swissdent au o perie mică ce ajunge chiar și în cele mai dificile locuri. Peria concavă în formă de lingură se potrivește perfect pe conturul convex al dintelui și oferă gingiilor o senzație de delicatețe. Această formă specială a periuței este unică și brevetată la nivel mondial. Periuțele de dinți au fost premiate de Reddot Design Award, pentru cel mai bun design.
Acțiune: Efectul de albire este îmbunătățit datorită periei speciale. Peria concavă se potrivește perfect la contururile convexe ale danturii.
Modalitate de utilizare: Periuța de dinți trebuie plasată la un unghi de 45 de grade față de dinți, în zona unde dinții întâlnesc gingiile. Se apasă cu fermitate și se imprimă mișcări circulare. Nu trebuie frecat prea tare. Periajul prea viguros poate face ca gingiile să se retragă sau poate zgâria smalțul.