Ideal pentru rehidratarea i restabilirea echilibrului hidric al organismului, OstroVit Isotonic cu gust de portocale este alegerea perfect pentru sportivi i persoanele active. Cu o formul special conceput pentru a asigura o absorbie rapid i eficient, aceast butur isotonic ofer un mix optim de carbohidrai i electrolii pentru a susine performana sportiv i a preveni deshidratarea. Ambalat într-un recipient convenabil de 500g, OstroVit Isotonic va deveni curând partenerul tu de încredere în timpul antrenamentelor intense i al activitilor fizice solicitante.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Ideal pentru rehidratarea i restabilirea echilibrului hidric al organismului, OstroVit Isotonic cu gust de portocale este alegerea perfect pentru sportivi i persoanele active. Cu o formul special conceput pentru a asigura o absorbie rapid i eficient, aceast butur isotonic ofer un mix optim de carbohidrai i electrolii pentru a susine performana sportiv i a preveni deshidratarea. Ambalat într-un recipient convenabil de 500g, OstroVit Isotonic va deveni curând partenerul tu de încredere în timpul antrenamentelor intense i al activitilor fizice solicitante.
Сaracteristicile
Codul produsului
311255
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.