OnlyBio Baby, loțiune de baie delicată pentru bebeluși din prima zi, 500 ml
OnlyBio Baby, loțiune de baie delicată pentru bebeluși din prima zi, 500 ml
Codul produsului: 311390
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Gelul de baie delicat pentru bebelui de la Onlybio este o alegere perfect pentru îngrijirea pielii sensibile a micuului tu înc de la prima zi de via. Cu o formul special creat pentru a respecta delicat pielea bebeluului, acest gel de baie este blând, hipoalergenic i fr spun. Cur eficient i îngrijete pielea cu grij, lsând-o catifelat i hidratat. Cu o capacitate de 500 ml, acest produs este ideal pentru rutina zilnic de baie a bebeluului tu. Alege Onlybio pentru a oferi cel mai bun tratament pielii delicate a micuului tu.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Gelul de baie delicat pentru bebelui de la Onlybio este o alegere perfect pentru îngrijirea pielii sensibile a micuului tu înc de la prima zi de via. Cu o formul special creat pentru a respecta delicat pielea bebeluului, acest gel de baie este blând, hipoalergenic i fr spun. Cur eficient i îngrijete pielea cu grij, lsând-o catifelat i hidratat. Cu o capacitate de 500 ml, acest produs este ideal pentru rutina zilnic de baie a bebeluului tu. Alege Onlybio pentru a oferi cel mai bun tratament pielii delicate a micuului tu.
Сaracteristicile
Codul produsului
311390
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.