Oilatum Baby Advanced Protection, cremă din prima zi, 350 ml
Oilatum Baby Advanced Protection, cremă din prima zi, 350 ml
Codul produsului: 314198
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Uleiul Avansat de Protecie pentru Bebelui Oilatum este o soluie delicat i eficient pentru a menine pielea sensibil a bebeluului protejat i hidratat. Cu o formul special conceput pentru a calma i a reduce înroirea i iritaiile, acest ulei este ideal pentru utilizare zilnic. Cu o capacitate de 350ml, acest produs este perfect pentru a fi inclus în rutina de îngrijire a bebeluului tu. Alege calitatea i sigurana pentru pielea micuului tu cu Uleiul Avansat de Protecie pentru Bebelui Oilatum.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Uleiul Avansat de Protecie pentru Bebelui Oilatum este o soluie delicat i eficient pentru a menine pielea sensibil a bebeluului protejat i hidratat. Cu o formul special conceput pentru a calma i a reduce înroirea i iritaiile, acest ulei este ideal pentru utilizare zilnic. Cu o capacitate de 350ml, acest produs este perfect pentru a fi inclus în rutina de îngrijire a bebeluului tu. Alege calitatea i sigurana pentru pielea micuului tu cu Uleiul Avansat de Protecie pentru Bebelui Oilatum.