Nivea Kids, Gel de spălare 2 în 1 pentru corp și păr cu parfum de caramel de mere, 500 ml
Nivea Kids, Gel de spălare 2 în 1 pentru corp și păr cu parfum de caramel de mere, 500 ml
Codul produsului: 310796
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Spunul lichid blând pentru baie Nivea Kids cu arom delicioas de caramel de mere este alegerea perfect pentru rutina zilnic de curare a copiilor. Cu o formul special, acest spun lichid cur eficient pielea sensibil a copiilor fr a o irita. Arom îmbietoare de caramel de mere transform baia de sear într-o experien plcut i relaxant pentru cei mici. Produsul este disponibil într-un recipient convenabil de 500 ml, ideal pentru utilizare pe termen lung. Adugai acest spun lichid Nivea Kids în rutina de igien a copilului pentru o piele curat, hidratat i protejat.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Spunul lichid blând pentru baie Nivea Kids cu arom delicioas de caramel de mere este alegerea perfect pentru rutina zilnic de curare a copiilor. Cu o formul special, acest spun lichid cur eficient pielea sensibil a copiilor fr a o irita. Arom îmbietoare de caramel de mere transform baia de sear într-o experien plcut i relaxant pentru cei mici. Produsul este disponibil într-un recipient convenabil de 500 ml, ideal pentru utilizare pe termen lung. Adugai acest spun lichid Nivea Kids în rutina de igien a copilului pentru o piele curat, hidratat i protejat.
Сaracteristicile
Codul produsului
310796
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.