Neutrogena Norwegian Formula, Emulsie cremoasă cu ulei de susan, 400 ml, profund hidratantă, 400 ml
Neutrogena Norwegian Formula, Emulsie cremoasă cu ulei de susan, 400 ml, profund hidratantă, 400 ml
Codul produsului: 307962
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Formula norvegiană NEUTROGENA®. Emulsie de corp cremoasă profund hidratantă. Piele uscata
- Imbogatita cu ulei de susan.
Emulsia cremoasă de corp NEUTROGENA® combină hidratarea intensă și de lungă durată a emulsiei și senzația de mătăsos oferită de ulei într-o formulă ușoară. Este dovedit clinic că Formula norvegiană hidratează în mod activ 10 straturi adânc în piele*. Oferă o hidratare optimă încă de la prima aplicare și o menține timp de 24 de ore. Pielea ta este moale și mătăsoasă. Consistența non-grasă se absoarbe rapid.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Formula norvegiană NEUTROGENA®. Emulsie de corp cremoasă profund hidratantă. Piele uscata
- Imbogatita cu ulei de susan.
Emulsia cremoasă de corp NEUTROGENA® combină hidratarea intensă și de lungă durată a emulsiei și senzația de mătăsos oferită de ulei într-o formulă ușoară. Este dovedit clinic că Formula norvegiană hidratează în mod activ 10 straturi adânc în piele*. Oferă o hidratare optimă încă de la prima aplicare și o menține timp de 24 de ore. Pielea ta este moale și mătăsoasă. Consistența non-grasă se absoarbe rapid.
*stratul superior al epidermei.
Сaracteristicile
Codul produsului
307962
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.