Uleiul de Cânep MyVita de 250 ml este un produs natural, extras din seminele plantei de cânep. Bogat în acizi grai eseniali Omega 3 i Omega 6, acest ulei este recunoscut pentru beneficiile sale asupra sntii. Ideal pentru salate i alte preparate culinare, uleiul de cânep MyVita aduce un plus de nutrieni eseniali în dieta ta zilnic. Produsul este ambalat într-un recipient practic de 250 ml, uor de folosit i depozitat. Alege calitatea i beneficiile naturale ale uleiului de cânep MyVita pentru un stil de via sntos i echilibrat.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Uleiul de Cânep MyVita de 250 ml este un produs natural, extras din seminele plantei de cânep. Bogat în acizi grai eseniali Omega 3 i Omega 6, acest ulei este recunoscut pentru beneficiile sale asupra sntii. Ideal pentru salate i alte preparate culinare, uleiul de cânep MyVita aduce un plus de nutrieni eseniali în dieta ta zilnic. Produsul este ambalat într-un recipient practic de 250 ml, uor de folosit i depozitat. Alege calitatea i beneficiile naturale ale uleiului de cânep MyVita pentru un stil de via sntos i echilibrat.