Această minge senzorială este perfectă pentru a trezi simțurile tactile și vizuale ale bebelușului. Este multifuncțională: se poate sări pe ea, se poate utiliza pentru masaj sau poate dezvoltă imaginația copilului pentru a o utiliza în diverse jocuri. Nu utilizați mingea dacă prezintă orice fel de defect!
Culorile pot varia. Diametru: 20 cm Vârstă: de la 0 luni+ Design francez. Dimensiuni cutie : 20 x 20x 18
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Această minge senzorială este perfectă pentru a trezi simțurile tactile și vizuale ale bebelușului. Este multifuncțională: se poate sări pe ea, se poate utiliza pentru masaj sau poate dezvoltă imaginația copilului pentru a o utiliza în diverse jocuri. Nu utilizați mingea dacă prezintă orice fel de defect!
Culorile pot varia. Diametru: 20 cm Vârstă: de la 0 luni+ Design francez. Dimensiuni cutie : 20 x 20x 18