Descriere: Body rib bebe maiou, este confectionat din bumbac tricot 100%, avand inchidere cu capse. Este nelipsit din garderoba bebelusului fiiind produsul de baza.
Proprietati: Bumbacul din care este confectionat acest produs este de o calitate superiora, fiind certificat OEKO-TEX
Intrebuintari: Articol de imbracaminte nelipsit din garderoba bebelusului
Masuratori: 12-18luni
Instructiuni: Se recomanda spalarea cu haine de culori similare, la o temperatura de 40 grade
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Descriere: Body rib bebe maiou, este confectionat din bumbac tricot 100%, avand inchidere cu capse. Este nelipsit din garderoba bebelusului fiiind produsul de baza.
Proprietati: Bumbacul din care este confectionat acest produs este de o calitate superiora, fiind certificat OEKO-TEX
Intrebuintari: Articol de imbracaminte nelipsit din garderoba bebelusului
Masuratori: 12-18luni
Instructiuni: Se recomanda spalarea cu haine de culori similare, la o temperatura de 40 grade