Luba Tuli, săpun de mâini cu spumă cu prebiotice, parfum de mango, 250 ml
Luba Tuli, săpun de mâini cu spumă cu prebiotice, parfum de mango, 250 ml
Codul produsului: 311921
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Soluia pentru îngrijirea igienic a mâinilor cu prebiotic de 250ml este produsul perfect pentru a menine o igien optim a mâinilor tale. Formulat cu ingrediente de înalt calitate, aceast soluie delicat dar eficient asigur curarea i protejarea mâinilor fr a le usca. Cu adugarea de prebiotic, aceast soluie reechilibreaz flora natural a pielii, contribuind la meninerea sntii mâinilor în mod natural. Un produs indispensabil pentru rutina ta zilnic de îngrijire personal.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Soluia pentru îngrijirea igienic a mâinilor cu prebiotic de 250ml este produsul perfect pentru a menine o igien optim a mâinilor tale. Formulat cu ingrediente de înalt calitate, aceast soluie delicat dar eficient asigur curarea i protejarea mâinilor fr a le usca. Cu adugarea de prebiotic, aceast soluie reechilibreaz flora natural a pielii, contribuind la meninerea sntii mâinilor în mod natural. Un produs indispensabil pentru rutina ta zilnic de îngrijire personal.