Lovi Medical+, biberon anti-colic cu tetină dinamică, mini, de la naștere, 150 ml
Lovi Medical+, biberon anti-colic cu tetină dinamică, mini, de la naștere, 150 ml
Codul produsului: 308770
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Setul Lovi Biberon activ cu suctiune este esenial pentru hrnirea bebeluului tu într-un mod confortabil i sigur. Cu o capacitate de 150ml, acest biberon este potrivit pentru copiii cu vârsta de 0 luni i peste. Suctiunea integrat este special conceput pentru a imita suptul natural al bebeluului i a facilita hrnirea. Realizat din materiale sigure, acest biberon este perfect adaptat nevoilor delicate ale micuului tu. Alege calitatea i sigurana pentru copilul tu cu setul Lovi Biberon activ cu suctiune.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Setul Lovi Biberon activ cu suctiune este esenial pentru hrnirea bebeluului tu într-un mod confortabil i sigur. Cu o capacitate de 150ml, acest biberon este potrivit pentru copiii cu vârsta de 0 luni i peste. Suctiunea integrat este special conceput pentru a imita suptul natural al bebeluului i a facilita hrnirea. Realizat din materiale sigure, acest biberon este perfect adaptat nevoilor delicate ale micuului tu. Alege calitatea i sigurana pentru copilul tu cu setul Lovi Biberon activ cu suctiune.