Lovi Junior, Cana 360° cu mânere, Buddy Bear, de la 12 luni, 250 ml
Lovi Junior, Cana 360° cu mânere, Buddy Bear, de la 12 luni, 250 ml
Codul produsului: 310447
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Canuta pentru copii Lovi Junior 360 Buddy Bear, 250 ml. este un accesoriu indispensabil pentru micuul tu. Fabricat din materiale sigure, cu un design atrgtor în form de ursule, canuta este uor de manevrat de ctre copii i este ideal pentru hidratarea lor în timpul zilei. Capacul cu sistem anti-stropire asigur un transport facil i fr scurgeri de lichide, fiind perfect pentru luatul la coal, la plimbare sau în excursii. Cu o capacitate de 250 ml, canuta Lovi Junior Buddy Bear este practic i funcional, reprezentând un accesoriu util i distractiv pentru copiii aventuroi.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Canuta pentru copii Lovi Junior 360 Buddy Bear, 250 ml. este un accesoriu indispensabil pentru micuul tu. Fabricat din materiale sigure, cu un design atrgtor în form de ursule, canuta este uor de manevrat de ctre copii i este ideal pentru hidratarea lor în timpul zilei. Capacul cu sistem anti-stropire asigur un transport facil i fr scurgeri de lichide, fiind perfect pentru luatul la coal, la plimbare sau în excursii. Cu o capacitate de 250 ml, canuta Lovi Junior Buddy Bear este practic i funcional, reprezentând un accesoriu util i distractiv pentru copiii aventuroi.