Copilul dumneavoastra poate sa se joace si sa invete alaturi de piramida cu activitati de la HolaToys. Acesta va oferi copilului dumneavoastra momente pline de distractie si veselie, iar dumneavoastra, privindu-l, zambete nemasurabile. Fiecare din fetele jucariei contin activitati diferite. Sunetele si luminile emise sunt menite sa dezvolte perceptia vizuala si auditiva si coordonarea dintre maini si ochi a copilului dumneavoastra. Formele speciale si culorile vii incurajeaza copilul sa exerseze si sa se joace stimuland astfel dezvoltarea individuala. Functioneaza cu 3 baterii AA de 1.5v care nu sunt incluse.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Copilul dumneavoastra poate sa se joace si sa invete alaturi de piramida cu activitati de la HolaToys. Acesta va oferi copilului dumneavoastra momente pline de distractie si veselie, iar dumneavoastra, privindu-l, zambete nemasurabile. Fiecare din fetele jucariei contin activitati diferite. Sunetele si luminile emise sunt menite sa dezvolte perceptia vizuala si auditiva si coordonarea dintre maini si ochi a copilului dumneavoastra. Formele speciale si culorile vii incurajeaza copilul sa exerseze si sa se joace stimuland astfel dezvoltarea individuala. Functioneaza cu 3 baterii AA de 1.5v care nu sunt incluse.