Brandul HEADU ofera copiilor o gama variata de puzzle-uri logice si distractive! Descopera-le si tu!
Cu jocul lucrurilor opuse de la HEADU, copiii observa si compara mai multe elemente, identificand analogiile si diferentele dintre ele. De fapt, ei asociaza fiecare imagine cu contrariul sau, familiarizandu-se astfel cu mai multe concepte despre ce inseamna aportul dintre doua lucruri sau doua situatii opuse, contradictorii.
Setul incurajeaza copiii sa inteleaga logica comparatiilor, le dezvolta memoria vizuala, invata primele concepte comparative: inalt/jos, lung/scurt, zi/noapte, trist/fericit si asa mai departe.
Produsul include 28 de cartonase pe care copiii le pot potrivi intre ele.
HEADU stimuleaza mintea copiilor prin joc si cu ajutorul dispozitivelor educationale amuzante, organizate intr-un meniu personalizat de competente, pentru a se desfasura intr-un mod spontan si neobligatoriu, cu o capacitate de invatare permanenta.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Brandul HEADU ofera copiilor o gama variata de puzzle-uri logice si distractive! Descopera-le si tu!
Cu jocul lucrurilor opuse de la HEADU, copiii observa si compara mai multe elemente, identificand analogiile si diferentele dintre ele. De fapt, ei asociaza fiecare imagine cu contrariul sau, familiarizandu-se astfel cu mai multe concepte despre ce inseamna aportul dintre doua lucruri sau doua situatii opuse, contradictorii.
Setul incurajeaza copiii sa inteleaga logica comparatiilor, le dezvolta memoria vizuala, invata primele concepte comparative: inalt/jos, lung/scurt, zi/noapte, trist/fericit si asa mai departe.
Produsul include 28 de cartonase pe care copiii le pot potrivi intre ele.
HEADU stimuleaza mintea copiilor prin joc si cu ajutorul dispozitivelor educationale amuzante, organizate intr-un meniu personalizat de competente, pentru a se desfasura intr-un mod spontan si neobligatoriu, cu o capacitate de invatare permanenta.