Joc educativ Montessori - Carti emotii si actiuni, +1 an, Headu
Codul produsului: 129446
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Joc educativ Montessori - Carti emotii si actiuni, +1 an, Headu
Cu Montessori - Carti emotii si actiuni de la Headu te poti juca mai multe jocuri educationale cu cele patruzeci de carti!
Caracteristici:
Copiii pot invata sa recunoasca emotiile, expresiile faciale si actiunile de zi cu zi prin observarea imaginilor baietilor si fetelor;
Distreaza-te amestecandu-le pentru a face fete amuzante!
HEADU stimuleaza mintea copiilor prin joc si cu ajutorul dispozitivelor educationale amuzante, organizate intr-un meniu personalizat de competente, pentru a se desfasura intr-un mod spontan si neobligatoriu, cu o capacitate de invatare permanenta;
Contribuie la stimularea urmatorelor abilitati: logica, indemanarea si inteligenta.
Specificatiile produsului: Dimensiuni: Lungime 18.8 cm, latime 4.7 cm, Inaltime 13.5 cm.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Joc educativ Montessori - Carti emotii si actiuni, +1 an, Headu
Cu Montessori - Carti emotii si actiuni de la Headu te poti juca mai multe jocuri educationale cu cele patruzeci de carti!
Caracteristici:
Copiii pot invata sa recunoasca emotiile, expresiile faciale si actiunile de zi cu zi prin observarea imaginilor baietilor si fetelor;
Distreaza-te amestecandu-le pentru a face fete amuzante!
HEADU stimuleaza mintea copiilor prin joc si cu ajutorul dispozitivelor educationale amuzante, organizate intr-un meniu personalizat de competente, pentru a se desfasura intr-un mod spontan si neobligatoriu, cu o capacitate de invatare permanenta;
Contribuie la stimularea urmatorelor abilitati: logica, indemanarea si inteligenta.
Specificatiile produsului: Dimensiuni: Lungime 18.8 cm, latime 4.7 cm, Inaltime 13.5 cm.