Descriere: Și iată-l și pe Domnul Urs! Un joc distractiv ce încurajează vorbirea la copii prin sarcina educativă, și anume aceea de a potrivi piesele astfel încât să obțină cât mai multe ținute colorate și asortate pentru tatăl-urs. Un set ideal pentru dezvoltarea imaginației, abilitaților de coordonare și dexteritate, domnul Urs vine ambalat într-o cutie de lemn ce cuprinde piese late de lemn, cu accesorii vestimentare frumos colorate.
Pentru și mai multă distracție, combină cu piesele din setul Doamna Urs!
Dimensiune: 13 x 14 x 4 cm. Vârsta recomandată: 3 - 10 ani.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Descriere: Și iată-l și pe Domnul Urs! Un joc distractiv ce încurajează vorbirea la copii prin sarcina educativă, și anume aceea de a potrivi piesele astfel încât să obțină cât mai multe ținute colorate și asortate pentru tatăl-urs. Un set ideal pentru dezvoltarea imaginației, abilitaților de coordonare și dexteritate, domnul Urs vine ambalat într-o cutie de lemn ce cuprinde piese late de lemn, cu accesorii vestimentare frumos colorate.
Pentru și mai multă distracție, combină cu piesele din setul Doamna Urs!
Dimensiune: 13 x 14 x 4 cm. Vârsta recomandată: 3 - 10 ani.