Joc - Cat este ceasul Domnule Lup?, 5-9 ani, Orchard
Codul produsului: 127407
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Joc - Cat este ceasul Domnule Lup?, 5-9 ani, Orchard
Joc educativ - Cat este ceasul Domnule Lup? Acest joc dezvolta spiritul de observatie al copilului, abilitatile logico- matematice, cele de invatare a formelor si culorilor, ale aptitudinilor enter si intra personale, promovand imaginatia si incurajand discutiile libere despre mediul inconjurator. Materialul folosit la fabricarea acestui joc este din carton 100% reciclabil. Vopselele folosite sunt pe baza de apa.
Precautii: Nu este recomandat copiilor sub 3 ani. Prezinta piese mici si prezinta pericol de sufocare.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Joc - Cat este ceasul Domnule Lup?, 5-9 ani, Orchard
Joc educativ - Cat este ceasul Domnule Lup? Acest joc dezvolta spiritul de observatie al copilului, abilitatile logico- matematice, cele de invatare a formelor si culorilor, ale aptitudinilor enter si intra personale, promovand imaginatia si incurajand discutiile libere despre mediul inconjurator. Materialul folosit la fabricarea acestui joc este din carton 100% reciclabil. Vopselele folosite sunt pe baza de apa.
Precautii: Nu este recomandat copiilor sub 3 ani. Prezinta piese mici si prezinta pericol de sufocare.