Cu ajutorul demachiantului Iwostin Hydro Sensitia Micelar, vei descoperi o modalitate delicat i eficient de a îndeprta machiajul i de a cura tenul. Formula sa special delicat nu irit sau usuc pielea, fiind potrivit pentru toate tipurile de ten. Beneficiind de puterea micelar, acest produs elimin impuritile i machiajul fr efort, oferind în acelai timp o senzaie de prospeime i hidratare. Produsul este disponibil într-un flacon de 215 ml, ideal pentru utilizare zilnic i pentru a completa rutina de îngrijire a tenului. Alege Iwostin Hydro Sensitia Micelar pentru a obine o curare eficient, dar blând, care îi energizeaz tenul i îi ofer o îngrijire delicat.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Cu ajutorul demachiantului Iwostin Hydro Sensitia Micelar, vei descoperi o modalitate delicat i eficient de a îndeprta machiajul i de a cura tenul. Formula sa special delicat nu irit sau usuc pielea, fiind potrivit pentru toate tipurile de ten. Beneficiind de puterea micelar, acest produs elimin impuritile i machiajul fr efort, oferind în acelai timp o senzaie de prospeime i hidratare. Produsul este disponibil într-un flacon de 215 ml, ideal pentru utilizare zilnic i pentru a completa rutina de îngrijire a tenului. Alege Iwostin Hydro Sensitia Micelar pentru a obine o curare eficient, dar blând, care îi energizeaz tenul i îi ofer o îngrijire delicat.