Herbal Monasterium Urzică, suc natural cu vitamina C, 500 ml
Herbal Monasterium Urzică, suc natural cu vitamina C, 500 ml
Codul produsului: 314122
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Sucul de Urzici de la Mnstire este o butur vital natural ce conine ingrediente preioase din plante, recunoscut pentru capacitatea sa de a susine sntatea i purificarea natural a organismului. Cu o concentraie de 500ml, acest suc este un aliat de încredere în meninerea echilibrului i vitalitii organismului. Oferindu-v beneficiile naturii sub form lichid, acest produs este alegerea perfect pentru cei ce îi doresc s îi îmbunteasc stilul de via prin mijloace pur i simplu benefice pentru sntate.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Sucul de Urzici de la Mnstire este o butur vital natural ce conine ingrediente preioase din plante, recunoscut pentru capacitatea sa de a susine sntatea i purificarea natural a organismului. Cu o concentraie de 500ml, acest suc este un aliat de încredere în meninerea echilibrului i vitalitii organismului. Oferindu-v beneficiile naturii sub form lichid, acest produs este alegerea perfect pentru cei ce îi doresc s îi îmbunteasc stilul de via prin mijloace pur i simplu benefice pentru sntate.
Сaracteristicile
Codul produsului
314122
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.