Noua colectie Treat Yo Self (Pofteste) este gata sa-ti completeze tinuta! Noutatea colectiei animalelor de companie de gentuta este o combinatie a ceea ce iti place: animale de companie si dulciuri.
Caracteristici:
● Apasati butonul si geanta va va raspunde! ● Culoarea obrajilor ei iti va spune in ce dispozitie se afla. ● Mangaie senzorul de pe capul ei si ea va reactiona raspunzandu-ti cu cele mai dragute sunete. ● Atinge noua clapa a senzorului muzica NOUa si atinge senzorul pentru a-ti auzi fanii aplaudand! ● Gentuta are ochi din plastic foarte lucios, curea din jeleu detasabila, detalii stralucitoare si sunt realizate din piele cu pietricele. ● Acest set contine personajul Pisicuta.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Noua colectie Treat Yo Self (Pofteste) este gata sa-ti completeze tinuta! Noutatea colectiei animalelor de companie de gentuta este o combinatie a ceea ce iti place: animale de companie si dulciuri.
Caracteristici:
● Apasati butonul si geanta va va raspunde! ● Culoarea obrajilor ei iti va spune in ce dispozitie se afla. ● Mangaie senzorul de pe capul ei si ea va reactiona raspunzandu-ti cu cele mai dragute sunete. ● Atinge noua clapa a senzorului muzica NOUa si atinge senzorul pentru a-ti auzi fanii aplaudand! ● Gentuta are ochi din plastic foarte lucios, curea din jeleu detasabila, detalii stralucitoare si sunt realizate din piele cu pietricele. ● Acest set contine personajul Pisicuta.