A se pastra la loc racoros si protejat de lumina (2-8 grade C). A nu se congela.
Poate fi scos din conditiile de refrigerare in parioada de valabilitate si poate fi pastrat la temperatura camerei (15-25 grade C) pe o perioada de pana la 6 (sase) luni.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
A se pastra la loc racoros si protejat de lumina (2-8 grade C). A nu se congela.
Poate fi scos din conditiile de refrigerare in parioada de valabilitate si poate fi pastrat la temperatura camerei (15-25 grade C) pe o perioada de pana la 6 (sase) luni.