Emolium Dermocare 3în1, loțiune de baie, gel de spălare și șampon, după 1 lună, 400 ml
Emolium Dermocare 3în1, loțiune de baie, gel de spălare și șampon, după 1 lună, 400 ml
Codul produsului: 313924
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Emolium Dermocare 3 în 1 - Fluid, Gel i ampon 3 în 1 pentru Piele Sensibil 400ml Emolium Dermocare 3 în 1 este soluia perfect pentru îngrijirea pielii sensibile. Acest produs versatil acioneaz ca fluid, gel i ampon, oferindu-i astfel o rutin simplificat i eficient de îngrijire a pielii. Formulat special pentru a se potrivi pielii sensibile, Emolium Dermocare 3 în 1 cur delicat, calmeaz i hidrateaz pielea, conferindu-i o senzaie de catifelare i confort. Cu o capacitate de 400ml, acest produs este un aliat de încredere în îngrijirea zilnic a pielii tale sensibile.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Emolium Dermocare 3 în 1 - Fluid, Gel i ampon 3 în 1 pentru Piele Sensibil 400ml Emolium Dermocare 3 în 1 este soluia perfect pentru îngrijirea pielii sensibile. Acest produs versatil acioneaz ca fluid, gel i ampon, oferindu-i astfel o rutin simplificat i eficient de îngrijire a pielii. Formulat special pentru a se potrivi pielii sensibile, Emolium Dermocare 3 în 1 cur delicat, calmeaz i hidrateaz pielea, conferindu-i o senzaie de catifelare i confort. Cu o capacitate de 400ml, acest produs este un aliat de încredere în îngrijirea zilnic a pielii tale sensibile.
Сaracteristicile
Codul produsului
313924
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.