Eloderm, loțiune de corp, hidratantă, din ziua 1, 400 ml
Eloderm, loțiune de corp, hidratantă, din ziua 1, 400 ml
Codul produsului: 310830
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Balsamul hidratant Eloderm, cu o capacitate de 400 ml, este un produs de înalt calitate fabricat de POLPHARMA din Polonia. Cu data minim de valabilitate pân la 30.6.2025, acest balsam este special creat pentru pielea sensibil a copiilor i bebeluilor, ajutând la hidratarea i meninerea sntii acesteia. Potrivit pentru pielea uscat i atopica, Eloderm ofer o îngrijire delicat i eficient, fiind un produs ideal pentru rutina zilnic de îngrijire a pielii celor mici. Opteaz pentru acest balsam de calitate pentru a oferi pielii copilului tu hidratarea de care are nevoie, într-un mod delicat i eficient.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Balsamul hidratant Eloderm, cu o capacitate de 400 ml, este un produs de înalt calitate fabricat de POLPHARMA din Polonia. Cu data minim de valabilitate pân la 30.6.2025, acest balsam este special creat pentru pielea sensibil a copiilor i bebeluilor, ajutând la hidratarea i meninerea sntii acesteia. Potrivit pentru pielea uscat i atopica, Eloderm ofer o îngrijire delicat i eficient, fiind un produs ideal pentru rutina zilnic de îngrijire a pielii celor mici. Opteaz pentru acest balsam de calitate pentru a oferi pielii copilului tu hidratarea de care are nevoie, într-un mod delicat i eficient.
Сaracteristicile
Codul produsului
310830
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.