Cu afin, cătina și vitamine B DiaBVit este un produs natural recomandat pentru menținerea concentrației normale a glucozei în sânge. Contribuie la - menținerea concentrației normale a glucozei în sânge, - procesul de vitaminizare și remineralizare al organismului, - funcționarea normală a sistemului nervos, - protejarea organismului împotriva stresului oxidativ.
Contraindicații Intoleranță la oricare dintre componentele produsului. Administrare: Adulți și tineri peste 15 ani: câte 2 comprimate de 3 ori pe zi, cu 30 de minute înaintea mesei. Copii între 7 și 14 ani: câte 1 comprimat de 3 ori pe zi, cu 30 de minute înaintea mesei. Copii sub 7 ani: cu recomandarea medicului. Comprimatele se înghit cu apă.
Ingrediente: Ingrediente/comprimat: afin (Vaccinium myrtillus) – frunze (150 mg); cătina (Hippophae rhamnoides) - extract hidroalcoolic 4:1 din fructe (100 mg); fasole (Phaseolus vulgaris) – teci (100 mg); drojdie îmbogățită cu vitamine din complexul B (Sacharomyces cerevisiae) (50 mg); celuloză microcristalină; dioxid de siliciu coloidal; stearat de magneziu vegetal. Prezentare: 30 comprimate+ 30 comprimate
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Cu afin, cătina și vitamine B DiaBVit este un produs natural recomandat pentru menținerea concentrației normale a glucozei în sânge. Contribuie la - menținerea concentrației normale a glucozei în sânge, - procesul de vitaminizare și remineralizare al organismului, - funcționarea normală a sistemului nervos, - protejarea organismului împotriva stresului oxidativ.
Contraindicații Intoleranță la oricare dintre componentele produsului. Administrare: Adulți și tineri peste 15 ani: câte 2 comprimate de 3 ori pe zi, cu 30 de minute înaintea mesei. Copii între 7 și 14 ani: câte 1 comprimat de 3 ori pe zi, cu 30 de minute înaintea mesei. Copii sub 7 ani: cu recomandarea medicului. Comprimatele se înghit cu apă.
Ingrediente: Ingrediente/comprimat: afin (Vaccinium myrtillus) – frunze (150 mg); cătina (Hippophae rhamnoides) - extract hidroalcoolic 4:1 din fructe (100 mg); fasole (Phaseolus vulgaris) – teci (100 mg); drojdie îmbogățită cu vitamine din complexul B (Sacharomyces cerevisiae) (50 mg); celuloză microcristalină; dioxid de siliciu coloidal; stearat de magneziu vegetal. Prezentare: 30 comprimate+ 30 comprimate