Cutis Mini Derm, loțiune de corp calmantă, din ziua 1, 200 ml
Cutis Mini Derm, loțiune de corp calmantă, din ziua 1, 200 ml
Codul produsului: 313944
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Folosind extracte naturale cu proprieti calmante i hidratante, Balsamul Dermatologic Mini-Cutis Calmant de 200 ml este soluia ideal pentru îngrijirea pielii sensibile i iritate. Formula sa special ajut la calmarea pielii i la restabilirea nivelului optim de hidratare, conferindu-i acesteia un aspect sntos i luminos. Produsul este potrivit pentru utilizare zilnic, fiind recomandat atât pentru aduli, cât i pentru copii. Alege Balsamul Dermatologic Mini-Cutis Calmant pentru a-i rsfa pielea cu o atenie deosebit i pentru a obine rezultate vizibile în îngrijirea cotidian.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Folosind extracte naturale cu proprieti calmante i hidratante, Balsamul Dermatologic Mini-Cutis Calmant de 200 ml este soluia ideal pentru îngrijirea pielii sensibile i iritate. Formula sa special ajut la calmarea pielii i la restabilirea nivelului optim de hidratare, conferindu-i acesteia un aspect sntos i luminos. Produsul este potrivit pentru utilizare zilnic, fiind recomandat atât pentru aduli, cât i pentru copii. Alege Balsamul Dermatologic Mini-Cutis Calmant pentru a-i rsfa pielea cu o atenie deosebit i pentru a obine rezultate vizibile în îngrijirea cotidian.