Cutie pastrare suzete COCCI Cutie in forma atractiva de gargarita pentru depozitarea igienica si inteligenta a suzetelor. Capacitate pana la 8 suzete. Permite pastrarea suzetelor inainte si dupa utilizare. Mai putin timp pierdut pentru cautarea suzetelor in geanta. Cu ajutorul manerului se poate atasat la carucior sau la patutul copilului. Confectionata din polipropilena. Se poate steriliza prin fierbere, la aburi sau microunde. Se poate spala in masina de spalat vase in raftul superior. Produsul nu este o jucarie. Nu lasati la indemana copiilor. Nu contine Bisfenol (0% BPA) Culoare: verde cu portocaliu transparent Cod produs: 173009
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Cutie pastrare suzete COCCI Cutie in forma atractiva de gargarita pentru depozitarea igienica si inteligenta a suzetelor. Capacitate pana la 8 suzete. Permite pastrarea suzetelor inainte si dupa utilizare. Mai putin timp pierdut pentru cautarea suzetelor in geanta. Cu ajutorul manerului se poate atasat la carucior sau la patutul copilului. Confectionata din polipropilena. Se poate steriliza prin fierbere, la aburi sau microunde. Se poate spala in masina de spalat vase in raftul superior. Produsul nu este o jucarie. Nu lasati la indemana copiilor. Nu contine Bisfenol (0% BPA) Culoare: verde cu portocaliu transparent Cod produs: 173009