Jucărie educativă combinată cu o funcție muzicală este produsul ideal ce permite copilului să se distreze și în același timp să descopere culori, forme și sunete. Deoarece forma jucăriei se aseamănă cu figuri omenești și animale reale această ajută copilul să distingă înfățișarea acestora. Melodia jucăriei îi trezește interesul și atenția copilului și deasemenea are un efect calmant ce îl ajută să adoramă cu o mai multă ușurință. Dezvolta copilului simțurile (vedere şi auz) Sunetele muzicale ajută copilul să facă distincţie între volumele sonore diferite. Asemănătoare cu fetele reale ale oamenilor și animalelor, jucăria ajută copilul să recunoască siluetele lor. Este prevăzută cu un inel pentru a fi ușor de agățat oriunde Recomandată încă de la naștere
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Jucărie educativă combinată cu o funcție muzicală este produsul ideal ce permite copilului să se distreze și în același timp să descopere culori, forme și sunete. Deoarece forma jucăriei se aseamănă cu figuri omenești și animale reale această ajută copilul să distingă înfățișarea acestora. Melodia jucăriei îi trezește interesul și atenția copilului și deasemenea are un efect calmant ce îl ajută să adoramă cu o mai multă ușurință. Dezvolta copilului simțurile (vedere şi auz) Sunetele muzicale ajută copilul să facă distincţie între volumele sonore diferite. Asemănătoare cu fetele reale ale oamenilor și animalelor, jucăria ajută copilul să recunoască siluetele lor. Este prevăzută cu un inel pentru a fi ușor de agățat oriunde Recomandată încă de la naștere