Soluie de cltire bucal Curaprox, Perio Plus + Protect Citrox Chx 0,12% înviortoare i eficient: Descoper o soluie excelent pentru igiena oral cu soluia de cltire bucal Curaprox, Perio Plus + Protect Citrox Chx 0,12%. Cu o formul avansat ce conine 0,12% clorhexidin, acest produs ofer o protecie eficient împotriva bacteriilor i igienizeaz în profunzime cavitatea bucal. Cu arome revigorante i proprieti antiinflamatoare, aceast soluie de cltire bucal de 200 ml este partenerul perfect pentru o igien oral impecabil. Alege calitatea i prospetimea pentru zâmbetul tu cu Curaprox!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Soluie de cltire bucal Curaprox, Perio Plus + Protect Citrox Chx 0,12% înviortoare i eficient: Descoper o soluie excelent pentru igiena oral cu soluia de cltire bucal Curaprox, Perio Plus + Protect Citrox Chx 0,12%. Cu o formul avansat ce conine 0,12% clorhexidin, acest produs ofer o protecie eficient împotriva bacteriilor i igienizeaz în profunzime cavitatea bucal. Cu arome revigorante i proprieti antiinflamatoare, aceast soluie de cltire bucal de 200 ml este partenerul perfect pentru o igien oral impecabil. Alege calitatea i prospetimea pentru zâmbetul tu cu Curaprox!