![Cumpără Crema pentru dus cu proteine din lapte Dermoprotector, 1000 ml, Hegron Cosmetics Crema pentru dus cu proteine din lapte Dermoprotector, 1000 ml, Hegron Cosmetics](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/44886-crema-pentru-dus-cu-proteine-din-lapte-dermoprotector-1000-ml-hegron-cosmetics-1.jpg?w=900&h=900)
Descrierea
Crema pentru dus cu proteine din lapte Dermoprotector, 1000 ml, Hegron Cosmetics
Cremă pentru duș sau baie bazată pe o formulă complexă conținând glicerina și proteine hidrolizate din lapte, care intră în piele și o face mai moale și mai catifelată. Aminoacizii conținuți în proteine ajută la regenerarea epidermei și Allantion-ul produce imediat o îmbunătățire a pielii iritate. PH neutru. Instantaneu &icîrc;ndepărtează impuritățile și &icîrc;ntărește pielea &icîrc;mpotriva efectului negativ al poluării. Asigură nivelul favorabil al proteinelor.
NU CONȚINE COLORANȚI.
Cremă este recomandată chiar și pentru piele foarte sensibilă. Perfectă pentru piele uscată
Prezentare:
1000 ml
Сaracteristicile
Codul produsului | 44886 |
Categoria | Creme de duș, Geluri, Creme și Uleiuri de Duș |
Brand | Hegron Cosmetics |
Volum | 1000 ml |
Suplimente populare
Toate produseleCumpărate împreună
![Kollagen (Colagen) Beauty Plus System pentru Par si Piele cu Biotina si Acid Hialuronic, 30 doze la pret de 20 doze, Doppelherz Kollagen (Colagen) Beauty Plus System pentru Par si Piele cu Biotina si Acid Hialuronic, 30 doze la pret de 20 doze, Doppelherz](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/131701-133612829305169879-160x160.jpg?1716809338)
![Crema spuma nuantatoare pentru protecție solara cu SPF 50+ Nuanta Beige Rose Sun Secure Blur Hale, 50 ml, Svr Crema spuma nuantatoare pentru protecție solara cu SPF 50+ Nuanta Beige Rose Sun Secure Blur Hale, 50 ml, Svr](https://liki24.ro/image/cache/catalog/product/newupload/125957-133573018964190892-160x160.jpg?1721047778)
Comentarii
Nu există comentarii despre acest produs.
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Firma care respecta clientii.
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere